WooCommerce - WooCommerce Bookings - Latest - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Cancelled
ar: ملغي

en: Paid
ar: مدفوع

en: Unpaid
ar: غير مدفوعة

en: Move to trash
ar: نقل إلى سلة المهملات

en: End date:
ar: تاريخ الانتهاء:

en: Start date:
ar: تاريخ البدء:

en: Docs
ar: التعليمات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Price
ar: السعر

en: Quantity
ar: الكمية

en: Time
ar: الوقت

en: F j, Y
ar: j F، Y

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Request Confirmation
ar: تأكيد الطلب

en: Today
ar: اليوم

en: Date
ar: التاريخ

en: Subject
ar: الموضوع

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: توصيف

en: to
ar: إلى

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:

en: Address:
ar: العنوان:

en: Name:
ar: الاسم:

en: Confirm
ar: تأكيد

en: View
ar: عرض

en: End Date
ar: تاريخ الانتهاء

en: Start Date
ar: تاريخ البدء

en: Order
ar: ترتيب

en: ID
ar: هوية

en: Status
ar: الحالة

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
ar: ليس لديك الصلاحيات الكافية لدخول هذه الصفحة.

en: days
ar: أيام

en: hours
ar: ساعات

en: minutes
ar: دقائق

en: Custom field deleted.
ar: تم حذف الخاصية الإضافية.

en: Custom field updated.
ar: تم تحديث الحقل الإضافي

en: Priority
ar: الأولوية

en: Edit
ar: تحرير

en: N/A
ar: غير محدد

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Name
ar: الاسم
