WooCommerce - WooCommerce Bookings - Latest - en to da_DK translation catalogue (35 entries)

en: Cancelled
da_DK: Annulleret

en: End date:
da_DK: Slutdato:

en: Start date:
da_DK: Startdato:

en: Docs
da_DK: Dokumentation

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
da_DK[0]: Gekündigt <span class="count">(%s)</span>
da_DK[1]: Gekündigte <span class="count">(%s)</span>

en: Cancel
da_DK: Kündigen

en: Price
da_DK: Pris

en: Quantity
da_DK: Antal

en: Time
da_DK: Tid

en: Disconnect
da_DK: Afbryd forbindelse

en: Previous
da_DK: Tidligere

en: Today
da_DK: Heute

en: Close
da_DK: Luk

en: Date
da_DK: Dato

en: Save Changes
da_DK: Gem ændringer

en: Type
da_DK: Art

en: Description
da_DK: Beskrivelse

en: to
da_DK: til

en: General details
da_DK: Generelle detaljer

en: Address:
da_DK: Adresse:

en: Name:
da_DK: Navn:

en: Confirm
da_DK: Bekræft

en: View
da_DK: Ansicht

en: End Date
da_DK: Slut dato

en: Start Date
da_DK: Start dato

en: Order
da_DK: R&#230;kkef&#248;lge

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
da_DK: Du har ikke tilstr&#230;kkelige rettigheder til at se denne side.

en: days
da_DK: dage

en: hours
da_DK: timer

en: minutes
da_DK: minutter

en: Custom field deleted.
da_DK: Felt slettet.

en: Custom field updated.
da_DK: Eget felt opdateret

en: Priority
da_DK: Prioriteret

en: Edit
da_DK: Rediger

en: Actions
da_DK: Handlinger
