WooCommerce - WooCommerce Bookings - Latest - en to hr translation catalogue (52 entries)

en: Move to trash
hr: Premjesti u smeće

en: End date:
hr: Krajnji datum:

en: Start date:
hr: Početni datum:

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
hr: Dovrši

en: Premium Support
hr: Plaćena podrška

en: Docs
hr: Dokumenti

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Price
hr: Cijena

en: Quantity
hr: Količina

en: Product
hr: Proizvod

en: Time
hr: Vrijeme

en: F j, Y
hr: j. F Y.

en: Disconnect
hr: Odspoji

en: Your booking is awaiting confirmation. You will be notified by email as soon as we've confirmed availability.
hr: Vaša narudžba čeka potvrdu. Biti ćete obaviješteni e-mail porukom nakon potvrde.

en: Today
hr: Danas

en: Date
hr: Datum

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Resources
hr: Izvori

en: Type
hr: Tip

en: Description
hr: Opis

en: to
hr: Za

en: December
hr: prosinac

en: November
hr: studeni

en: October
hr: listopad

en: September
hr: rujan

en: August
hr: kolovoz

en: July
hr: srpanj

en: June
hr: lipanj

en: May
hr: svibanj

en: April
hr: travanj

en: March
hr: ožujak

en: February
hr: veljača

en: January
hr: siječanj

en: Duration
hr: Trajanje

en: No billing address set.
hr: Nije postavljena adresa za naplatu

en: Name:
hr: Ime:

en: Customer details
hr: Detalji o kupcu

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: View
hr: Pregled

en: End Date
hr: Završni datum

en: Start Date
hr: Početni datum

en: Order
hr: Poredak

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hr: Nemate dopuštenje potrebno za pristup ovoj stranici.

en: days
hr: dani

en: hours
hr: sati

en: minutes
hr: minute/a

en: Custom field deleted.
hr: Prilagodljivo polje izbrisano.

en: Custom field updated.
hr: Prilagodljivo polje ažurirano.

en: Priority
hr: Prioritet

en: Edit
hr: Uredi

en: Actions
hr: Akcije

en: Name
hr: Naziv
