WooCommerce - WooCommerce Bookings - Latest - en to lt translation catalogue (169 entries)

en: Paid
lt: Apmokėta

en: Move to trash
lt: Išmesti

en: End date:
lt: Pabaigos data:

en: Start date:
lt: Pradžios data:

[ctx: woocommerce-bookings]
en: In Cart
lt: Krepšelyje

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Cancelled
lt: Atšaukta

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Pending Confirmation
lt: Laukiama patvirtinimo

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Un-paid
lt: Neapmokėta

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Confirmed
lt: Patvirtinta

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Paid &amp; Confirmed
lt: Apmokėta ir patvirtinta

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
lt: Išpildyta

[ctx: Admin menu name]
en: Bookings
lt: Rezervacijos

note: Description of the plugin/theme
en: Setup bookable products such as for reservations, services and hires.
lt: Kurkite rezervuojamus produktus - tokius kaip susitikimai, paslaugos, darbai.

en: Premium Support
lt: Mokama pagalba

en: Visit Premium Customer Support
lt: Mokamos pagalbos forumas

en: Docs
lt: Dokumentacija

en: View Documentation
lt: Peržiūrėti dokumentaciją

en: In Cart <span class="count">(%s)</span> | In Cart <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Krepšelyje <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Krepšelyje <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Krepšelyje <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>

en: This is where bookings are stored.
lt: Čia rodomos visos rezervacijos.

en: All Bookings
lt: Visos rezervacijos

en: Parent Bookings
lt: Pagrindinės rezervacijos

en: No Bookings found in trash
lt: Rezervacijų šiukšlinėje nėra

en: No Bookings found
lt: Rezervacijų nėra

en: Search Bookings
lt: Ieškoti rezervacijų

en: View Booking
lt: Peržiūrėti

en: Edit Booking
lt: Redaguoti

en: Add New Booking
lt: Pridėti naują

en: Add Booking
lt: Pridėti

en: Booking
lt: Rezervacija

en: My Bookings
lt: Mano rezervacijos

en: No bookings available yet.
lt: Kol kas neturite rezervacijų.

en: Go Shop
lt: Peržiūrėti pasiūlymus

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Booked
lt: Rezervuota

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow. The details of your booking are shown below.
lt: Tai priminimas, kad rytojui turite aktyvią rezervaciją. Išsami informacija rodoma žemiau.

en: The details of your booking are shown below.
lt: Jūsų rezervacijos informacija rodoma žemiau.

en: Order date: %s
lt: Užsakymo data: %s

en: Order number: %s
lt: Užsakymo numeris: %s

en: Your booking for has been confirmed. The details of your booking are shown below.
lt: Jūsų rezervacija patvirtinta. Išsami informacija rodoma žemiau.

en: Booking End Date: %s
lt: Rezervacijos pabaiga: %s

en: Booking Start Date: %s
lt: Rezervacijos pradžia: %s

en: Booking Type: %s
lt: Rezervacijos tipas: %s

en: Booking ID: %s
lt: Rezervacijos ID: %s

en: Booked: %s
lt: Rezervuota: %s

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow.
lt: Tai priminimas, kad rytojui turite aktyvią rezervaciją.

en: Price
lt: Kaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Product
lt: Produktas

en: Pay for booking
lt: Mokėti už rezervaciją

en: To pay for this booking please use the following link: %s
lt: Norėdami apmokėti šią rezervaciją, paspauskite nuorodą: %s

en: Your booking has been confirmed. The details of your booking are shown below.
lt: Jūsų rezervacija patvirtinta. Išsami informacija rodoma žemiau.

en: Please contact us if you have any questions or concerns.
lt: Prašome susisiekti jei turite klausimų ar pastabų.

en: We are sorry to say that your booking could not be confirmed and has been cancelled. The details of the cancelled booking can be found below.
lt: Atsiprašome, Jūsų rezervacija yra atšaukta. Išsami informacija žemiau.

en: Hello %s
lt: Sveiki %s

en: Time
lt: Laikas

en: End
lt: Pabaiga

en: Year
lt: Metai

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: Choose...
lt: Pasirinkite...

en: Disconnect
lt: Išjungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: week | weeks
lt[0]: savaitė
lt[1]: savaitės
lt[2]: savaičių

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų

en: month | months
lt[0]: mėnuo
lt[1]: mėnesiai
lt[2]: mėnesių

en: &times; %s minutes
lt: &times; %s minutės

en: &times; %s hours
lt: &times; %s valandos

en: Night(s)
lt: Para (-os)

en: &times; %s nights
lt: &times; %s paros

en: &times; %s days
lt: &times; %s dienos

en: &times; %s weeks
lt: &times; %s savaitės

en: &times; %s Months
lt: &times; %s mėnesiai

en: Dates
lt: Datos

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Today
lt: Šiandien

en: Close
lt: Uždaryti

en: Start %s
lt: Pradžia %s

en: Month
lt: Mėnuo

en: Date
lt: Data

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: to
lt: -

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: December
lt: gruodžio

en: November
lt: lapkričio

en: October
lt: spalio

en: September
lt: rugsėjo

en: August
lt: rugpjūčio

en: July
lt: liepos

en: June
lt: birželio

en: May
lt: gegužės

en: April
lt: balandžio

en: March
lt: kovo

en: February
lt: vasario

en: Booking specification
lt: Rezervacijos pastabos

en: Guest
lt: Svečias

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Booking status:
lt: Rezervacijos statusas:

en: Date created:
lt: Sukūrimo data:

en: Booking Details
lt: Rezervacijos informacija

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Email:
lt: El.paštas:

en: No billing address set.
lt: Adresas neįvestas.

en: Address:
lt: Adresas:

en: Name:
lt: Vardas:

en: Customer details
lt: Kliento informacija

en: All Bookable Products
lt: Visi rezervuojami produktai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Booking #%d
lt: Rezervacija #%d

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Order
lt: Užsakymas

en: Booked By
lt: Rezervavo

en: Booked Product
lt: Rezervuojamas produktas

en: Status
lt: Statusas

en: Booking Title
lt: Rezervacijos pavadinimas

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
lt[0]: Pakeista rezervacijų statusų: %s
lt[1]: Pakeista rezervacijų statusų: %s
lt[2]: Pakeista rezervacijų statusų: %s

en: Mark bookings as unpaid
lt: Pažymėti kaip neapmokėta

en: Mark bookings as paid
lt: Pažymėti kaip apmokėta

en: Cancel bookings
lt: Atšaukti rezervacijas

en: Unconfirm bookings
lt: Netvirtinti rezervacijų

en: Confirm bookings
lt: Patvirtinti rezervacijas

en: Resource #
lt: Išteklius #

en: All Day
lt: Visa diena

en: Booked by
lt: Rezervavo

en: No blocks available.
lt: Nėra laisvų blokų.

en: Please enter a valid date.
lt: Įveskite tinkamą datą.

en: Booking cost
lt: Rezervacijos kaina

en: This booking is unavailable.
lt: Ši rezervacija negalima.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lt: Jūs neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: Enter a name for the new resource
lt: Įveskite naujo ištekliaus pavadinimą

en: days
lt: dienos

en: hours
lt: valandos

en: minutes
lt: minutės

en: Bookable product
lt: Rezervuojamas produktas

en: Unable to add resource
lt: Nepavyko pridėti ištekliaus.

en: The resource has already been linked to this product
lt: Išteklius jau susietas su šiuo produktu.

en: View booking &rarr;
lt: Peržiūrėti &rarr;

en: Booking submitted.
lt: Rezervacija pateikta.

en: Booking saved.
lt: Rezervacija išsaugota.

en: Booking updated.
lt: Rezervacija atnaujinta.

en: Bookings
lt: Rezervacijos

en: Add Range
lt: Pridėti intervalą

en: Priority
lt: Prioritetas

en: If not bookable, users won't be able to choose this block for their booking.
lt: Jei išteklius nerezervuojamas, vartotojai negalės pasirinkti šio bloko rezervacijai.

en: Bookable
lt: Rezervuojamas

en: Range
lt: Intervalas

en: Range type
lt: Intervalo tipas

en: The quantity of this resource available at any given time.
lt: Šio ištekliaus esamas kiekis bet kuriuo metu.

en: Available Quantity
lt: Esamas kiekis

en: Resource details
lt: Ištekliaus informacija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: N/A
lt: -

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Parent products
lt: Tėviniai produktai

en: Name
lt: Vardas

en: Bookable resource name
lt: Rezervuojamo ištekliaus pavadinimas

en: Accommodation booking
lt: Apgyvendinimo rezervacija
