WooCommerce - WooCommerce Bookings - Latest - en to nl translation catalogue (423 entries)

en: Paid
nl: Betaald

en: Unpaid
nl: Onbetaald

en: Move to trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

en: End date:
nl: Einddatum:

en: Start date:
nl: Startdatum:

[ctx: woocommerce-bookings]
en: In Cart
nl: In winkelmand

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Cancelled
nl: Geannuleerd

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Pending Confirmation
nl: in-afwachting-van-bevestiging

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Un-paid
nl: Onbetaald

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Confirmed
nl: Bevestigd

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Paid &amp; Confirmed
nl: Betaald &amp; bevestigd

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
nl: Compleet

[ctx: Admin menu name]
en: Bookings
nl: Boekingen

[ctx: Admin menu name]
en: Resources
nl: Hulpmiddelen

[ctx: date format]
en: l
nl: |

en: Premium Support
nl: Premium Klantenservice

en: Docs
nl: Documentatie

en: View Documentation
nl: Bekijk documentatie

en: In Cart <span class="count">(%s)</span> | In Cart <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: In winkelmandje  <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: In winkelmandje  <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: in-afwachting-van-bevestiging <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: in-afwachting-van-bevestiging <span class="count">(%s)</span>

en: Un-paid <span class="count">(%s)</span> | Un-paid <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Niet betaald  <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Niet betaald  <span class="count">(%s)</span>

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Bevestigd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Bevestigd <span class="count">(%s)</span>

en: Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Betaal &amp; Bevestigd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Betaal &amp; Bevestigd <span class="count">(%s)</span>

en: Complete <span class="count">(%s)</span> | Complete <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: afgerond <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: afgerond <span class="count">(%s)</span>

en: This is where bookings are stored.
nl: Hier worden boekings bewaard.

en: All Bookings
nl: Alle boekings

en: Parent Bookings
nl: Bovenliggende hulpmiddelen

en: No Bookings found in trash
nl: Geen boekingen gevonden in de prullenbak

en: No Bookings found
nl: Geen boekingen gevonden

en: Search Bookings
nl: Zoek boekingen

en: View Booking
nl: Bekijk boeking

en: Edit Booking
nl: Bewerk boeking

en: Add New Booking
nl: Nieuwe boeking toevoegen

en: Add Booking
nl: Boeking toevoegen

en: Booking
nl: Boeking

en: Bookable resources are bookable within a bookings product.
nl: Deze hulpmiddelen zijn te gebruiken, bij een boeking

en: Parent Resources
nl: bovenliggende hulpmiddelen

en: No Resource found in trash
nl: geen hulpmiddelen gevonden in de prullenbak

en: No Resource found
nl: geen hulpmiddelen gevonden

en: Search Resource
nl: zoek hulpmiddel

en: View Resource
nl: bekijk hulpmiddel

en: New Resource
nl: nieuw hulpmiddel

en: Edit Resource
nl: Bewerk Hulpmiddel

en: Add New Resource
nl: voeg nieuw hulpmiddel toe

en: Add Resource
nl: voeg hulpmiddel toe

en: Bookable resource
nl: boekbaar middel

en: Bookable resources
nl: Te boeken middelen

en: Person Type
nl: Persoon Type

en: Your browser must support JavaScript in order to make a booking.
nl: Uw browser moet Javascript ondersteunen, om een boeking te kunnen doen.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Booked
nl: Geboekt

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow. The details of your booking are shown below.
nl: Dit is een herinnering dat uw boeking morgen plaats vind. Hier onder ziet u nogmaals de details van uw boeking.

en: The details of your booking are shown below.
nl: De details van uw boeking, kunt u hieronder vinden.

en: Order date: %s
nl: Besteldatum: %s

en: Order number: %s
nl: Bestelnummer: %s

en: Your booking for has been confirmed. The details of your booking are shown below.
nl: Uw boeking is bevestigd. U kunt de details van uw boeking hieronder terug vinden.

en: Booking End Date: %s
nl: Boeking Eind Datum: %s

en: Booking Start Date: %s
nl: Boeking Start Datum: %s

en: Booking Type: %s
nl: Boeking Type: %s

en: Booking ID: %s
nl: Boeking ID: %s

en: Booked: %s
nl: Geboekt. %s

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow.
nl: Dit is een herinnering, dat uw boeking morgen plaatsvind.

en: Price
nl: Prijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Pay for booking
nl: Betaal Boeking

en: To pay for this booking please use the following link: %s
nl: Om de boeking te betalen, klikt u op de volgende link %s

en: Your booking has been confirmed. The details of your booking are shown below.
nl: Uw boeking is bevestigd. De details van de boeking kunt u hieronder vinden.

en: Please contact us if you have any questions or concerns.
nl: Neemt u gerust contact met ons op als u verdere vragen heeft.

en: We are sorry to say that your booking could not be confirmed and has been cancelled. The details of the cancelled booking can be found below.
nl: We moeten u helaas meedelen, dat uw boeking niet goedgekeurd is, en daarom geannuleerd. Hieronder kunt u meer informatie vinden over de geanulleerde boeking.

en: Hello %s
nl: Hallo %s

en: This booking is awaiting your approval. Please check it and inform the customer if the date is available or not.
nl: Deze boeking wacht op bevestiging. Laat de klant zo spoedig weten of de datum beschikbaar is.

en: A new booking has been made by %s. The details of this booking are as follows:
nl: Er is een nieuwe boeking gedaan door %s. De details van de boeking zijn :

en: A booking has been made by %s and is awaiting your approval. The details of this booking are as follows:
nl: Er is een boeking aangemaakt door %s en deze is in afwachting op goedkeuring. De details van de boeking zijn als volgt:

en: You can view and edit this booking in the dashboard here: %s
nl: Hier kun je de boeking bekijken en bewerken %s

en: Booking End Date
nl: Boeking Eind Datum

en: Booking Start Date
nl: Boeking Start Datum

en: Choose a date above to see available times.
nl: Kies hierboven een datum, om de beschikbare tijden te zien.

en: Time
nl: Tijd

en: End
nl: Eind

en: Year
nl: Jaar

en: YYYY
nl: JJJJ

en: Day
nl: Dag

en: Choose...
nl: Kies...

en: Failed to disconnect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
nl: Het is niet gelukt om uw account af te sluiten, probeer het later nog eens. Als het probleem aanhoud, zet het Debug Logboek aan, om te kijken wat er gebeurd.

en: Account disconnected successfully!
nl: Account succesvol afgesloten!

en: Failed to connect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
nl: Het is niet gelukt om uw account af te sluiten, probeer het later nog eens. Als het probleem aanhoud, zet het Debug Logboek aan, om te kijken wat er gebeurd.

en: Account connected successfully!
nl: Account succesvol aangesloten!

en: Invalid request!
nl: Ongeldige aanvraag!

en: Permission denied!
nl: Geen toestemming! (rechten)

en: Google Developers Console
nl: Google Ontwikkelaars console

en: Unable to authenticate, you must enter with your <strong>Client ID</strong>, <strong>Client Secret</strong> and <strong>Calendar ID</strong>.
nl: Onmogelijk te verifiëren, u moet inloggen met uw <strong> Klant ID </strong>, <strong>Klant Geheim</strong> en <strong>Kalender ID</strong>.

en: Disconnect
nl: Verbroken

en: Successfully authenticated.
nl: Succesvol geauthentiseerd.

en: Connect with Google
nl: Connect met Google

en: Log Google Calendar events, such as API requests, inside %s
nl: Log Google Kalender, API aanvragen, %s

en: Enable logging
nl: Activeer Logboek

en: Debug Log
nl: Debug Logboek

en: Testing
nl: Testen

en: Authorization
nl: Authoriseren

en: Enter with your Calendar ID.
nl: Vul uw kalender ID in

en: Calendar ID
nl: Kalender ID

en: Enter with your Google Client Secret.
nl: Vul hier uw Google klant geheim in

en: Client Secret
nl: Klant Geheim

en: Enter with your Google Client ID.
nl: Vul hier uw Google klant ID in

en: Client ID
nl: Klant ID

en: WooCommerce Bookings - Google Calendar integration.
nl: WooCommerce Boeking - Google Kalender integratie

en: Google Calendar
nl: Google Agenda

en: Bookings: Multiply cost by block count
nl: Boeking: Vermenigvuldig alle kosten per block

en: Bookings: Multiply cost by person count
nl: Boeking : Vermenigvuldig alle kosten per aantal personen

en: Your booking is awaiting confirmation. You will be notified by email as soon as we've confirmed availability.
nl: Uw boeking is in afwachting op goedkeuring. U wordt op de hoogte gesteld met een e-mail als deze is goedgekeurd. Dit doen wij zo spoedig mogelijk.

en: Your booking has been confirmed. Thank you.
nl: Uw boeking is bevestigd. Hartelijk bedankt.

en: This order is awaiting confirmation from the shop manager
nl: Deze bestelling wacht op goedkeuring van de shop manager

en: This gateway requires no configuration.
nl: Deze gateway heet geen configuratie nodig

en: This is fictitious payment method used for bookings that requires confirmation.
nl: Dit is een fictieve betalingsopties die bevestigd moet worden.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Request Confirmation
nl: Bevestiging nodig

en: Check booking availability
nl: Controleer de beschikbaarheid voor boeking

en: This controls the main heading contained within the email notification for Pending confirmation bookings. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt het de titel voor een boeking die bevestigd moet worden. Laat leeg om het standaard titel te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Email Heading (Pending confirmation)
nl: Emailkop (wacht op bevestiging)

en: This controls the email subject line for Pending confirmation bookings. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt het e-mailonderwerp voor een boeking die bevestigd moet worden. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Subject (Pending confirmation)
nl: Onderwerp (Pending confirmation)

en: [{blogname}] New booking for {product_title} (Order {order_number}) - {order_date}
nl: [{blogname}] Nieuwe boeking {product_title} (Order {order_number}) - {order_date}

en: Confirm booking
nl: Bevestig Boeking

en: New booking
nl: Nieuwe Boeking

en: New booking emails are sent to the admin when a new booking is created and paid. This email is also received when a Pending confirmation booking is created.
nl: Boeking e-mails worden verzonden als de klant heeft geboekt en betaald heeft. Ook ontvangt de admin een e-mail als ze een bevestiging moeten doen.

en: New Booking
nl: Nieuwe Boeking

en: [{blogname}] A reminder about your booking of "{product_title}"
nl: [{blogname}] Een herinnering aan uw boeking, "{product_title}"

en: Booking reminders are sent to the customer to remind them of an upcoming booking.
nl: Boeking herinneringen worden naar de klant verstuur als reminder voor de komende boeking.

en: Booking Reminder
nl: Boeking herrinering

en: Booking notification emails are sent manually from WooCommerce > Bookings > Send Notification.
nl: Email notificaties worden handmatig verzonden via WooCommerce > Boekingen, Stuur notificatie

en: Booking Notification
nl: Boeking Notificatie

en: [{blogname}] Your booking of "{product_title}" has been confirmed (Order {order_number}) - {order_date}
nl: [{blogname}] Uw boeking {product_title} (Bestelling{order_number}) - {order_date}

en: Booking confirmed emails are sent when the status of a booking goes to confirmed.
nl: Bevestigings e-mails worden verzonden wanneer de status van een boeking op bevestigd wordt.

en: Booking Confirmed
nl: Boeking bevestigd

en: [{blogname}] Your booking of "{product_title}" has been cancelled
nl: [{blogname}] Uw Boeking "{product_title}" is geannuleerd.

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Choose which format of email to send.
nl: Kies de te versturen e-mailindeling

en: Email type
nl: E-mailtype

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt de kop in de e-mailnotificatie. Laat leeg om de standaard kop te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Email Heading
nl: Email titel

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt het e-mailonderwerp. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
nl: Vul ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail. Standaard <code>%s</code>.

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

en: Enable this email notification
nl: Maak deze e-mail notificatie mogelijk

en: Enable/Disable
nl: Maak mogelijk/onmogelijk

en: Booking Cancelled
nl: Boeking Geannuleerd

en: Booking cancelled emails are sent when the status of a booking goes to cancelled.
nl: Boeking geannuleerd e-mails worden verzonden wanneer de status van een boeking op geannuleerd wordt gezet.

en: This block cannot be booked.
nl: Dit blok kan niet worden geboekt.

en: Book now
nl: Boek nu

en: Check Availability
nl: Controleer Beschikbaarheid

en: Free
nl: Gratis

en: From: %s
nl: Vanaf: %s

en: Booking description:
nl: Boeking omschrijving:

en: Bookings from %s
nl: Boekingen vanaf %s

en: Booking &ndash; %s
nl: Boeking &ndash; %s

en: Invalid booking.
nl: Ongeldige boeking.

en: Your booking can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nl: Je reservering kan niet meer worden geannuleerd. Neem alstublieft contact op wanneer u hulp nodig heeft.

en: Your booking was cancelled.
nl: Je reservering is geannuleerd.

en: A booking that requires confirmation has been removed from your cart. It is not possible to complete the purchased along with a booking that doesn't require confirmation.
nl: Een boeking die bevestiging nodig heeft van de beheerder is verwijderd uit je winkelwagen. Het is niet mogelijk om deze aankoop te voltooien met een boeking die geen bevestiging nodig heeft.

en: A booking for %s has been removed from your cart due to inactivity.
nl: Een reservering vor %s is uit je winkelwagen verwijderd wegens inactiviteit.

en: Sorry, the selected block is not available
nl: Sorry, de gekozen tijd is niet beschikbaar

en: The minimum persons per group is %d
nl: Het minumum aantal personen per groep is %d

en: The maximum persons per group is %d
nl: Het maximum aantal personen per groep is %d

en: Persons are required - please enter the number of persons above
nl: Personen zijn verplicht - vul a.u.b. hierboven het aantal personen in

en: The latest booking possible is currently %s.
nl: De laatst mogelijke reservering is momenteel mogelijk op %s.

en: The earliest booking possible is currently %s.
nl: De vroegst mogelijke reservering is op dit moment mogelijk op %s.

en: You must choose a future date and time.
nl: U moet een datum en tijd in de toekomst kiezen.

en: Time is required - please choose one above
nl: Tijd is verplicht - Kies a.u.b. hierboven

en: Date is required - please choose one above
nl: Datum is verplicht - kies a.u.b. hierboven

en: The minimum duration is %d
nl: De minimum duur is %d

en: The maximum duration is %d
nl: De maximale duur is %d

en: Duration is required - please enter a duration greater than zero above
nl: Duur is verplicht - vul a.u.b. een duur groter dan nul in hierboven

en: Please choose a resource type
nl: Kies a.u.b. een hulpmiddel type

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: week | weeks
nl[0]: week
nl[1]: weken

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: month | months
nl[0]: maand
nl[1]: maanden

en: &times; %s minutes
nl: &times; %s minuten

en: &times; %s hours
nl: &times; %s uren

en: &times; %s days
nl: &times; %s dagen

en: &times; %s weeks
nl: &times; %s weken

en: &times; %s Months
nl: &times; %s Maanden

en: Dates
nl: Data

en: Choose an End Date
nl: Kies een Eind Datum

en: Choose a Start Date
nl: Kies een Start Datum

en: This date is unavailable
nl: Deze datum is niet beschikbaar

en: Previous
nl: Vorige

en: Today
nl: Vandaag

en: Close
nl: Sluit

en: Month
nl: Maand

en: Date
nl: Datum

en: Attach <code>.ics</code> file
nl: Voeg een <code>.ics</code> bestand toe

en: Attachment
nl: Bijlage

en: The following tags can be inserted in your message/subject and will be replaced dynamically
nl: De volgende tags kunnen toegevoegd worden aan je bericht/onderwerp en worden dynamisch toegekend

en: The message you wish to send
nl: Het bericht dat je wilt versturen

en: Message
nl: Bericht

en: Email subject
nl: Onderwerp van de e-mai

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Select a booking product...
nl: Selecteer een boekbaar product....

en: Booking Product
nl: Boekbaar Product

en: Save Changes
nl: Sla Wijzigingen Op

en: The availability rules you define here will affect all bookable products in your store.
nl: De beschikbaarheid regels die je hier aanmaakt hebben effect op alle boekbare producten in je winkel.

en: Global availability
nl: Algemene beschikbaarheid

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Next
nl: Volgende

en: Don't create an order for this booking.
nl: Creëer geen order voor deze boeking.

en: Assign this booking to an existing order with this ID:
nl: Wijs deze boeking toe aan een bestaande order met dit ID:

en: Create a new corresponding order for this new booking. Please note - the booking will not be active until the order is processed/completed.
nl: Creëer een nieuwe corresponderende order voor deze nieuwe boeking. Let op - de boeking zal niet actief zijn tot de order is verwerkt/afgerond.

en: Create Order
nl: Creëer Order

en: Select a bookable product...
nl: Selecteer een boekbaar product...

en: Bookable Product
nl: Boekbaar Product

en: Customer
nl: Klant

en: You can create a new booking for a customer here. This form will create a booking for the user, and optionally an associated order. Created orders will be marked as pending payment.
nl: Hier kun je een nieuwe boeking voor een klant aanmaken. Dit formulier maakt een boeking aan voor de gebruiker en optioneel, een gekoppelde order. Aangemaakte orders worden gemarkeerd als wachtend op betaling.

en: Booking Data
nl: Boeking Data

en: Day View
nl: Dag Beeld

en: Bookings by month
nl: Boekingen per maand

en: Month View
nl: Maand Beeld

en: By resource
nl: Op hulpmiddel

en: By bookable product
nl: Op boekbaar product

en: Filter Bookings
nl: Filter Boekingen

en: Bookings by day
nl: Boekingen per dag

en: Costs
nl: Kosten

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Manage Resources
nl: Beheer Hulpmiddelen

en: New resource
nl: Nieuw hulpmiddel

en: Add/link Resource
nl: Voeg toe/verbind Hupmiddel

en: Resources are used if you have multiple bookable items, e.g. room types, instructors or ticket types. Availability for resources is global across all bookable products.
nl: Hulpmiddelen worden gebruikt wanneer je meerdere boekbare items, bijvoorbeeld kamer types, instructeurs of ticket types, hebt. Beschikbaarheid voor hulpmiddelen geldt voor alle boekbare producten.

en: Resources
nl: Hulpmiddelen

en: Customer selected resources allow customers to choose one from the booking form.
nl: Door de klant gekozen hulpmiddelen stellen klanten in staat om er een te kiezen in het boekingsformulier.

en: Automatically assigned
nl: Automatisch toegewezen

en: Customer selected
nl: Door de klant gekozen

en: Resources are...
nl: Hulpmiddelen zijn...

en: The label shown on the frontend if the resource is customer defined.
nl: Het label wordt getoond op de frontend wanneer het hulpmiddel door de klant gekozen kan worden.

en: Edit resource
nl: Bewerk hulpmiddel

en: All matching rules will be applied to the booking.
nl: Alle regels die van toepassing zijn worden toegepast op de boeking.

en: Enter a cost for this rule. Applied to each booking block.
nl: Vul kosten in voor deze regel. Toegepast op ieder blok.

en: Enter a cost for this rule. Applied to the booking as a whole.
nl: Vul kosten in voor deze regel. Toegepast op de gehele boeking.

en: The cost is displayed to the user on the frontend. Leave blank to have it calculated for you. If a booking has varying costs, this will be prefixed with the word "from:".
nl: De kosten worden getoond aan de gebruiker in de frontend. Laat leeg om de kosten te laten berekenen. Wanneer een boeking variërende kosten heeft, worden deze voorzien van het woord "Vanaf:".

en: Display cost
nl: Toon kosten

en: This is the cost per block booked. All other costs (for resources and persons) are added to this.
nl: Dit zijn de kosten per geboekt blok. Alle andere kosten (voor hulpmiddelen en personen) worden hieraan toegevoegd.

en: Block cost
nl: Blok kosten

en: One-off cost for the booking as a whole.
nl: Eenmalige kosten voor de boeking als geheel.

en: Base cost
nl: Basis kosten

en: Block count
nl: Aantal Blokken

en: Person count
nl: Aantal Personen

en: Time Range
nl: Tijd Reeks

en: Add Person Type
nl: Voeg Persoon Type Toe

en: Expand all
nl: Toon allen

en: Close all
nl: Sluit allen

en: Person types
nl: Persoon types

en: Person types allow you to offer different booking costs for different types of individuals, for example, adults and children.
nl: Persoon types stellen je in staat om verschillende boeking kosten voor verschillende type personen. Bijvoorbeeld: volwassenen en kinderen.

en: Enable person types
nl: Zet persoon types aan

en: Count persons as bookings
nl: Tel personen als boekingen

en: Enable this to multiply the entire cost of the booking (block and base costs) by the person count.
nl: Vink deze optie aan om de totale kosten van de boeking (basis kosten en kosten per blok) te vermenigvuldigen met het aantal personen.

en: Multiply all costs by person count
nl: Vermenigvuldig alle kosten per aantal personen

en: The maximum number of persons per booking.
nl: Het maximum aantal personen per boeking.

en: Max persons
nl: Max. personen

en: The minimum number of persons per booking.
nl: Het minimum aantal personen per boeking.

en: Min persons
nl: Min. personen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Block Cost
nl: Kosten per Blok

en: Base Cost
nl: Basis Kosten

en: Person Type Name
nl: Persoon Type Naam

en: Click to toggle
nl: Klik om te wisselen

en: Remove
nl: Verwijder

en: before the start date.
nl: voor de start datum

en: Minute(s)
nl: Minuut(en)

en: Booking can be cancelled until
nl: Boeking kan geannuleerd worden tot

en: Check this box if the booking can be cancelled by the customer after it has been purchased. A refund will not be sent automatically.
nl: Vink dit aan wanneer de boeking geannuleerd kan worden door de klant nadat deze is afgerekend. Een terugbetaling zal niet automatisch in gang worden gezet.

en: Can be cancelled?
nl: Kan geannuleerd worden?

en: Check this box if the booking requires admin approval/confirmation. Payment will not be taken during checkout.
nl: Vink dit aan wanneer de boeking goed moet worden gekeurd door de beheerder. Betaling zal niet direct plaatsvinden

en: Requires confirmation?
nl: Bevestiging benodigd?

en: Calendar always visible
nl: Kalender altijd zichtbaar

en: Display calendar on click
nl: Toon kalender bij klik

en: Choose how the calendar is displayed on the booking form.
nl: Kies hoe de kalender wordt getoond bij het boekingsformulier.

en: Calendar display mode
nl: Kalender weergave modus

en: Lets the user select a start and end date on the calendar - duration will be calculated automatically.
nl: Laat de gebruiker een start-en eindatum kiezen in de kalender - duur wordt automatisch berekend.

en: Enable Calendar Range Picker?
nl: Maak Kalender Reeks Kiezer Beschikbaar

en: The maximum allowed duration the user can input.
nl: De maximum toegestane duur die de gebruiker in kan vullen.

en: Maximum duration
nl: Maximum duur

en: The minimum allowed duration the user can input.
nl: De minimum toegestane duur die de gebruiker in kan vullen.

en: Minimum duration
nl: Minimum duur

en: Customer defined blocks of
nl: Door klant gedefinieerde blokken van

en: Fixed blocks of
nl: Vaste blokken van

en: Booking duration
nl: Boeking duur

en: First block starts at...
nl: Eerste blok start op...

en: This option affects how bookings are checked for availability.
nl: Deze optie heeft effect op hoe boekingen worden gecontroleerd op beschikbaarheid.

en: The starting block only
nl: Enkel het start blok

en: All blocks being booked
nl: Alle blokken die worden geboekt

en: Check rules against...
nl: Controleer regels met...

en: This option affects how you use the rules below.
nl: Deze optie heeft effect op hoe je onderstaande regels gebruikt.

en: not-available by default
nl: standaard onbeschikbaar

en: available by default
nl: standaard beschikbaar

en: All dates are...
nl: Alle data zijn...

en: Maximum block bookable
nl: Maximum blok boekbaar

en: into the future
nl: in de toekomst

en: Hour(s)
nl: Uur(en)

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Minimum block bookable
nl: Minimum aantal boekbare blokken

en: The maximum bookings allowed for each block. Can be overridden at resource level.
nl: Het maximum aantal boekingen dat is toegestaan voor ieder blok. Kan overschreven worden op hulpmiddel niveau.

en: Max bookings per block
nl: Maximaal aantal boekingen per blok

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: to
nl: naar

en: Time Range (all week)
nl: Tijd Reeks (gehele week)

en: Time Ranges
nl: Tijd Reeksen

en: Range of days
nl: Reeks van dagen

en: Range of weeks
nl: Reeks van weken

en: Range of months
nl: Reeks van maanden

en: Sunday
nl: Zondag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Monday
nl: Maandag

en: October
nl: Oktober

en: August
nl: Augustus

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: May
nl: Mei

en: March
nl: Maart

en: January
nl: Januari

en: Save/update the booking
nl: Sla op/update de boeking

en: Save Booking
nl: Sla Boeking op

en: Notification sent successfully
nl: Notificatie succesvol verzonden

en: Please enter a subject
nl: Vul a.u.b. een onderwerp in

en: Please enter a message
nl: Vul a.u.b. een bericht in

en: Please choose a product
nl: Kies a.u.b. een product

en: Send Notification
nl: Stuur Notificatie

en: Calendar
nl: Kalender

en: Create Booking
nl: Maak Boeking

en: Duration
nl: Duur

en: Persons
nl: Personen

en: Booking Type
nl: Boeking type

en: Booking Time
nl: Boeking Tijd

en: Booking Date
nl: Boeking Datum

en: Booking ID
nl: Boeking ID

en: Check this box if the booking is for all day.
nl: Vink aan als de boeking voor de hele dag geldt.

en: Person(s)
nl: Perso(o)n(en)

en: Booking specification
nl: Boeking Specificaties

en: Guest
nl: Gast

en: Customer:
nl: Klant:

en: Booking status:
nl: Boeking Status:

en: Date created:
nl: Datum aangemaakt:

en: Order ID:
nl: Order ID

en: General details
nl: Algemene Details

en: This booking has an end date set before the start date.
nl: Deze boeking heeft een einddatum die eerder is dan de startdatum.

en: This booking is scheduled over the products allowed max booking date (%s). Please ensure this is correct.
nl: Deze boeking is gepland na de maximale boekdatum van dit product (%s). Controleer of dit correct is.

en: This booking is scheduled over 2 years into the future. Please ensure this is correct.
nl: Deze boeking is gepland over 2 jaar. Controleer of dit correct is.

en: Booking Details
nl: Boeking Details

en: Phone:
nl: Telefoonnummer:

en: Email:
nl: E-mail:

en: No billing address set.
nl: Geen factureringadres opgegeven.

en: Address:
nl: Adres

en: Name:
nl: Naam:

en: Customer details
nl: Klant details

en: Error: Could not create item
nl: Fout: Kon item niet aanmaken

en: Error: Could not create order
nl: Fout: Kon order niet aanmaken

en: Invalid order ID provided
nl: Ongeldig order ID opgegeven

en: Please choose a bookable product
nl: Kies een boekbaar product a.u.b.

en: Error - please try again
nl: Fout - Probeer opnieuw a.u.b.

en: All Bookable Products
nl: Alle Boekbare Producten

en: Confirm
nl: Bevestig

en: View
nl: Bekijk

en: Booking #%d
nl: Boeking #%d

en: End Date
nl: Eind Datum

en: Start Date
nl: Start Datum

en: Booked By
nl: Geboekt door

en: Booked Product
nl: Geboekt Product

en: Booking Title
nl: Boekingstitel

en: Mark bookings as unpaid
nl: Boekingen markeren als onbetaald

en: Mark bookings as paid
nl: Boekingen markeren als betaald

en: Cancel bookings
nl: Annuleer boeking

en: Unconfirm bookings
nl: Maak boeking ongedaan

en: Confirm bookings
nl: Bevestig boekingen

en: Resource #
nl: Hulpmiddel #

en: All Day
nl: De hele dag

en: Booked by
nl: Geboekt door

en: No blocks available.
nl: Geen blokken beschikbaar.

en: Booking cost
nl: Boekingskosten

en: This booking is unavailable.
nl: Deze boeking is niet beschikbaar.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
nl: Aanvraag duurde te lang. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bezoeken

en: Enable this if this bookable product has multiple bookable resources, for example room types or instructors.
nl: Vink dit aan wanneer dit boekbare product meerdere boekbare hulpmiddelen heeft. Bijvoorbeeld: kamertype of instructeurs.

en: Has resources
nl: Heeft hulpmiddelen

en: Enable this if this bookable product can be booked by a customer defined number of persons.
nl: Vink dit aan wanneer dit boekbare product geboekt kan worden voor een door de klant aan te geven aantal personen.

en: Has persons
nl: Heeft personen

en: Person Type #%d
nl: Persoon Type #%d

en: Enter a name for the new resource
nl: Voer een naam in voor dit nieuwe hulpmiddel

en: days
nl: dagen

en: hours
nl: uren

en: minutes
nl: minuten

en: Are you sure you want to remove this resource?
nl: Weet je zeker dat je dit hulpmiddel wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this person type?
nl: Weet je zeker dat je dit persoontype wilt verwijderen?

en: Bookable product
nl: Boekbaar product

en: Unable to add resource
nl: Het was niet mogelijk om dit hulpmiddel toe te voegen.

en: The resource has already been linked to this product
nl: Dit hulpmiddel is al met dit product geassocieerd.

en: View booking &rarr;
nl: Bekijk boeking &rarr;

en: Booking submitted.
nl: Boeking verzonden.

en: Booking saved.
nl: Boeking opgeslagen.

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Booking updated.
nl: Boeking bijgewerkt.

en: Bookings
nl: Boekingen

en: Add Range
nl: Voeg reeks toe

en: Priority
nl: Prioriteit

en: If not bookable, users won't be able to choose this block for their booking.
nl: Wanneer dit item niet boekbaar is, kunnen gebruikers dit blok niet kiezen voor hun boeking.

en: Bookable
nl: Boekbaar

en: Range type
nl: Reeks type

en: The quantity of this resource available at any given time.
nl: De hoeveelheid van deze hulpbron op elke gegeven tijd.

en: Available Quantity
nl: Beschikbare Hoeveelheid

en: Resource details
nl: Hulpmiddel details

en: Edit
nl: Bewerk

en: N/A
nl: N.V.T.

en: Actions
nl: Acties

en: Parent products
nl: Bovenliggende producten

en: Name
nl: Naam

en: Bookable resource name
nl: Naam boekbaar hulpmiddel
